BELGELERİMİZ

Belgelerimiz

Ticari bir işletmenin faaliyetlerini yürütebilmesi için sahip olması gereken bir takım belgeler mevcuttur. Sahip olduğumuz belgeleri aşağıda sizler için listeliyoruz.

K3 Yetki Belgesi

Yurtiçi ev eşyası ve mobilya taşımacılığı için öngörülen belge türü olup bu beleyi alabilmek için araç filosunda yer alan kamyonların belli bir tonaj sınırına ulaşmış olması gerekir. Ulaştırma ve altyapı bakanlığı tarafından verilen bu belge yurt içerisinde evden eve nakliyat hizmeti sunmak isteyen nakliye şirketleri için zorunludur.

C3 Yetki Belgesi

Uluslararası zati eşya taşımacılığı, uluslararası ev ve ofis eşyası taşımacılığı için öngörülen bu belge ile düyanın her yerine karayolu taşımacılığı hizmeti sunabilirsiniz. Uluslararası evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerini sürdürecek işletmeler için zorunlu olan C3 belgesi Ulaştırma ve Altyapı bakanlığı tarafından belli şartları karşılayan şirketlere verilmektedir.

Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin hizmet kalitesini belgelemesi için verilen bir belge türüdür. Bu belge türüne başvuran şirketlerin hizmet kalitesi denetlenerek yeterli seviyede olduğuna kanaat getirilirse verilen belge türüdür. Hizmet yeterlilik belgesine sahip olan şirketlerde hizmet kalitesi sürekli olarak denetlenmektedir.

SRC Belgesi

Nakliye şirketinin kamyonlarını sürecek olan şoförlerinde aranan mesleki yeterlilik belgesidir. Ticari bir araç kullanmak için alınması zorunlu bir berlge türü olup bu belgeye sahip olmayan şoförler’in ticari araç kullanmaları kanunen yasaktır.

Psikoteknik Belgesi

Uzun, yorucu ve stresli yolculuklarda şoförlerin motor becerileri ve psikolojik durumlarının etkilenmemesi için öngörülen bir test ve belge türüdür.Psikolog tarafından verilen bu belgede şoförün uzun yol yapabilmesinde sakınca olmadığını belgelemektedir.

Türk Patent Enstitüsü Marka Tescil Belgesi

Sahip olduğumuz UZMAN NAKLİYAT markasını bir başkasının kullanamaması için alınmış bir belge türü olup marka ihlallerinde şirketimizin hukuki süreci başlatma olanağı sağlamaktadır.

istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık Evden Eve Nakliyat Şirketleri Uşak Evden Eve Taşımacılık