SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada tarafımıza en çok yönlendirilen sorular ve bu soruların cevaplarına yer veriyoruz.

Eşyalarımı kim paketler?

Eşya paketleme olayı genelde müşterinin istekleri doğrultusunda paketlenir. Genelde müşteri evinde yer alan kolileme işlemlerini kendisi gerçekleştirirken kaba eşyaların söküp paketlenmesi ve teslimat adresinde yeniden montajı ekibimiz tarafından paketlenmektedir. Bu hizmet türü standart evden eve nakliyat hizmeti olarak adlandırılır. Müşterinin talep etmesi halinde evin içerisinde yer alan tüm eşyalar paketlenebilmektedir ki buna toplamalı taşımacılık hizmeti denmektedir.

Asansörlü sistem ile mi taşımacılık yapıyorsunuz?

Şirketimizin farklı metrejlarda çok sayıda asansörü ve teslimat bölgesinde hizmet aldığı birçok asansör kiralama şirketi bulunmakta olup taşımacılık hizmetlerinde büyük bir çoğunlukla asansör sistemi tercih etmekteyiz. Bazı teslimat bölgelerinde asansör bulunmadığında taşımacılık hizmeti asansörsüz de gerçekleştirilebilmektedir.

Sigortalı mı taşıyorsunuz?

Evet, Şirketimiz Anadolu Sigorta ile anlaşmalı olup tüm taşımacılık işlemlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Taşımacılığını gerçekleştireceğimiz eşyaların tamamı sigorta güvencesi kapsamında nakledilmektedir.

Sözleşme yapıyor musunuz?

Evet, Taşımacılık öncesi tüm anlaşma şartlarının ve hizmet ayrıntıların yer aldığı bir nakliyat sözleşmesi her iki taraf arasında imzalanarak resmiyete dökülmektedir.

Nakliyat sözleşmesinde hangi bilgilere yer verilmektedir?

Nakliyat sözleşmesinde taşımacılık hizmeti ile alakalı çok sayıda bilgiye yer verilemktedir. Bu bilgilerde bahsedecek olursak:
1- Müşteri bilgileri
2- Yükleme ve teslimat adresi
3- Yükleme ve teslimat tarihleri
4- Paketleme hizmeti ile ilgili detaylar
5- Taşımacılık türü ile ilgili detaylar
6- Araç plakası ve şoför bilgileri
7- Sigorta poliçesi bilgileri

Sözleşme yapıyor musunuz?

Evet, Taşımacılık öncesi tüm anlaşma şartlarının ve hizmet ayrıntıların yer aldığı bir nakliyat sözleşmesi her iki taraf arasında imzalanarak resmiyete dökülmektedir.

Yurtdışına taşınırken bizlerden ne tür evraklar talep ediyorsunuz?

Yurtdışına taşınırken eşyalarınızın kendinize ait şahsi eşyalarınızın olduğunu gümrükleme yaparken ıspatlamak için sizlerden pasaport, oturma müsadesi, muhtardan yazı ve uçak biletlerinize ait ıspatlayıcı belgeler talep edilmektedir.

Avrupa ülkelerine eşyalarım kaç günde teslim edilir?

Avrupa ülkelerine taşımacılık hizmetlerinde teslimat genellikle 14 gün içersinde gerçekleştirilir.

Avrupa ülkelerine eşyalarım nasıl teslim edilir?

Eşya teslimatı konusunda tamamen sizlerin talep etmiş olduğu şekilde hizmet sağlamaktayız. Müşterilerimize genellikle anahtar teslimi taşımacılık çözümleri sunmaktayız.

Çalışanlarınız işin ehli mi?

Evet, çalışanlarımızın tamamı uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde eğitilerek koordinasyon sağlanmaktadır.

istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık Evden Eve Nakliyat Şirketleri Uşak Evden Eve Taşımacılık