KURUMSAL

Kurumsal

1980 yılında Kayseri’de kurulan Uzman Nakliyat Türkiye’nin en geniş araç filosuna sahip evden eve nakliye şirketi olarak tanınmaktadır. Sadece Kayseri’de değil Türkiye’nin birçok şehrinde çok sayıda yerleşkesi bulunan şirketimiz Türkiye’nin her yerinden her yerine Avrupa standartlarında profesyonel ev taşımacılık çözümleri üretmektedir.

Müşterilerine hizmet sağlarken daima koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine sadık kalarak hizmet sağlayan şirketimiz farklı ebatlara sahip çok sayıda kamyon ve kamyonet ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz bünyesinde çalışan tüm personellerimiz sağlayacağı hizmet ile ilgili özel eğitimlere tabi tutulmuştur. Taşımacılık öncesi ekspertiz yapacak çalışanımızdan tutun ki çağrı merkezimizde çalışan personelimize kadar tüm personellerimiz sunmuş olduğumuz hizmet ile alakalı son derece bilgilidir.

Uzman Nakliyat Türkiye’nin en bilindik nakliye şirketleri arasında yer almakta  olup tarafımızdan alacağınız tüm hizmetlerde koşulsuz memnuniyet garantisi veriyoruz.

Misyonumuz

Kaliteli bir taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterilerimize talep etmiş oldukları seviyede bir hizmet sunmak ve hizmet sağlarken daima hizmet kalitesini artırarak yoluna devam etmek.

Vizyonumuz

Sadece Türkiye’nin değil Dünya’nın sayılı Lojistik firmalarından birtanesi olarak uluslararası arenada bir Türk Hava Yolları gibi Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek ve bilindik bir marka haline gelmek.

istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık Evden Eve Nakliyat Şirketleri Uşak Evden Eve Taşımacılık