HİZMET SÖZLEŞMESİ

Hizmet Sözleşmesi

Hizmet sözleşmesinde her iki taraf arasında yapılan anlaşmanın şartları imza altına alınmaktadır. Sözleşmede her iki tarafın bilgileri, yükleme ve teslimat adresi ve tarihleri ile sağlanacak olan hizmetin ayrıntılarına yer verilmektedir.

TAŞIMA ŞARTLARI

1- Fiyatlarımıza KDV hariçtir.
2- Ödemenin yarısı eşya araca yüklendikten sonra, kalan kısmı ise eşya teslim edildikten sonra yapılır.
3- Taşımacılık işlemleri Uzman nakliyat’ın kendi kamyonları veya kiralamış olduğu kamyonlar ile gerçekleştirilecektir.
4- Taşımacılıkta müşteri dışından kaynaklı her türlü mali ve maddi sorumluluk müşteriye yüklenemez, sorumluluk sigorta şirketine aittir. Gün ertelemesi firmamıza 2 gün öncesinden bildirilmesi gerekir.
5- Firmamız taşıma esnasında para ve ziynet eşyasından sorumlu değildir.
6- Firmamız evde bulunan para kasası veya piyanodan ek ücret talep eder. Bunlar nakliye ücretine dâhil değildir.
7- Firmamız taşıma esnasında yüksek katlarda (3. Kattan üzeri katlar için) asansör verilmediği zaman asansör farkı için ek ücret talep etme hakkına sahiptir.
8- Fiyatlarımız sadece bir sefer için geçerlidir. İkinci bir seferde birinci sefer için alınan ücretin %70’lik bir kısmı ikinci sefer için talep edilir.
9- Eşyaların demontajı, paketlenmesi ve ambalajlanması Uzman Nakliyat yetkili personeli tarafından yapılacaktır
10- Paketlerin tamamı yetkili personel tarafından açılacak ve müşterinin onayı alınacaktır. Ev sahibini hasar noksan konusunda itirazları varsa, hizmetin hemen bitiminde bildirmek zorundadır. Yetkili personel evden ayrıldıktan sonra vuku bulacak itirazlar kabul edilmeyecektir.
11- Nakliye firması iş bu sözleşmede yazılı herhangi bir şarta uymaması halinde eşya sahibi bu sözleşmeyi tek taraflı iptal etme hakkına sahip olacaktır.
12- Evden eve nakliyat firması eşyaları kazalara karşı 100.000TL değerinde nakliye sigortası ile sigortalayacaktır.

Sözleşmenin Sona Ermesi

İşbu sözleşme evden eve nakliyat firmasının eşyayı hasarsız bir şekilde taşınılacak yeni adrese teslim etmesi, bu sözleşmede belirtilen şekilde yerleştirmesi ve bu adresten ayrılması ile sona erer. Teslimat sırasında eşyalarda hasar tespit edilmesi durumunda bunun bir tutanakla kayıt altına alınması gereklidir.

istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık Evden Eve Nakliyat Şirketleri Uşak Evden Eve Taşımacılık