Kayseri Talas Evden Eve Nakliyat

Kayseri Talas Evden Eve Nakliyat

Kayseri’nin talas ilçesi 200 bine yaklaşmış nüfusu ile Kayseri’nin en kalabalık ilçeleri arasında yer almaktadır. Yüksek katlı binaların çok fazla olması ve yapı yoğunluğundan dolayı asansörlü taşımacılık tüm nakliye şirketleri için zorunlu olup zaman zaman dış cephe asansörü kurmak bir o kadar zordur. Talas ilçesinde her gün onlarca evin taşımacılığı yapılmakta olup bizler, Uzman nakliyat olarak yoğun olarak bu ilçede çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Talas Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Talas’da evini taşıtacak kişiler genellikle taşımacılık öncesi nakliye fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için internet ortamında araştırma yapmaktadır. 2022 yılında meydana gelen akaryakıt zamları ve hayat pahalılığı ile birlikte nakliyat fiyatları da fazlası ile yükselmeye başladı. 2+1 büyüklüğünde bir evin asansörlü sistem ile taşınması 2500 liraya mal olurken 3+1 evler için bu rakam 3000 liraya yükselmektedir. Taşımacılığın yapılacağı katların 10. kattan yüsekte olması bu fiyatı artırırken zemin kattan yapılacak taşımacılıklarda bu fiyat düşecektir.

Talas Asansörlü Nakliyat

Avrupa ülkelerinde onlarca yıldır tercih edilen dış cephe yük asansörleri 2000’li yıllardan sonra ülkemizde de yer bulmaya başlamıştır. Asansör sistemleri 15. kata kadar yük taşımacılığında kullanılabilmektedir ve 300 Kg taşıma kapasitesine sahiptir. Asansörlü taşımacılık hizmeti alabilmeniz için evinizin dış cephesinin asansör kurulumuna izin vermesi gerekir. Ayrıca asansörlü sistem ile taşımacılık yapabilmek için evinizde bu işe uygun bir pencere olması gerekir.

Talas Asansör Kiralama

Farklı sebeplerden ötürü evine eşya çıkarmak veya evindeki eşyaları aşağıya indirmek için asansör / vinç sistemine ihtiyaç duyan kişilere asansör kiralıyoruz. Asansör kiralama fiyatları 300 liradan başlamakta olup asansörün kurulacağı kat ve çalışma süresi bu fiyatı etkilemektedir. Satın almış olduğunuz bir beyaz eşya’nın yeni evinize çıkması gerektiğinde veya satmış olduğunuz bir mobilya takımını müşterinizin evine teslim etmek istediğinizde bizi arayabilirsiniz.

Talas Toplamalı Evden Eve Nakliyat

Gün geçtikce çalışan kadınların sayısı artmaktadır bu da taşımacılık için yapılacak olan ön hazırlığı imkansız hale getirmektedir. Uzman nakliyat olarak çalışan kadınlara özel toplamalı diye adlandırılan taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Toplamalı taşımacılık hizmetinde evin içerisinde yer alan eşyaların tamamı uzman personellerimiz tarafından paketlenmektedir. Paktleme işlemlerinde kullanılmamış ambalajlama malzemeleri ve koliler kullanılmaktadır.

istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık Evden Eve Nakliyat Şirketleri Uşak Evden Eve Taşımacılık