ASANSÖR KİRALAMA

Asansör Kiralama

Asansör kiralama hizmetine sadece evden eve nakliyeciler ihtiyaç duymaz. Asansörlü sistem aşağıdan yukarıya veya yukarıdan aşağıya taşınmasını istediğiniz eşyaların taşımacılığını kolaylaştırmak ve hızlandırmak için tercih edilir. Şantiyelerde yapı malzemesini katlara çıkarmak, yeni aldığı beyaz eşyaları veya mobilyaları dairesine sorunsuz bir şekilde çıkarmak isteyen birçok kişi veya kurum mobil dış cephe asansörüne ihtiyaç duymaktadır.

Asansör Kiralama Fiyatları

Bir mobil asansöre ihtiyacınız var ve kiralama fiyatları hakkında bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz? Asansör kiralama fiyatlarını etkileyen çok sayıda faktör bulunmaktadır.  Öncelikle asanör sistemine nerede ihtiyaç duyulmaktadır? Şehir merkezi ve 10 kilometre mesafenin üzerinde yerlere asansör gönderim ücretleri farklılık göstermektedir. Ayrıca asansör sistemi ile kaçıncı kat’a hizmet verilecek ve asansör ne kadar süre çalışacak? Kiralama ücretleri Kayseri için 500 TL’den başlamaktadır. Türkiye’de asansör sayısı en fazla olan şehirlerin başında Kayseri gelmektedir. Bundan dolayı Kayseri asansör kiralama fiyatlarının en düşük olduğu il olarak bilinmektedir. Ankara ve İstanbul gibi şehirlerde kiralama fiyatları bin liradan başlarken Kayseri bu konuda oldukça ekonomiktir.

Kayseri şehir merkezinde asansör kiralama tarifesi:
1 – 9. Kat : 500 TL
10-11. Kat 600 TL
12-13. Kat 700 TL
14 ve üzeri 1000 TL

İlçelerde mesafeye göre bu fiyatlara 100-500 TL arası ilave edilmektedir.

istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık Evden Eve Nakliyat Şirketleri Uşak Evden Eve Taşımacılık