ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İnsanlarımız her zaman yurt içerisinde taşınmıyor. Nadir de olsa bazen başka bir ülkeye taşınmak için uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunan bir şirketin desteğine ihtiyaç duyuyor. Bizler, Uzman nakliyat olarak K3 belgesinin yanında C2 belgesine sahibiz ve yıllardır uluslararası ev taşımacılığı konusunda hizmet sağlıyoruz. Farklı bir ülkeye taşınacak olan eşyalar öncelikle uzman ekibimiz tarafından kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir ve taşımacılığa hazır hale getirilir.

Taşımacılığa hazır hale getirilen eşyalar anlaşma şartlarına göre ya araca yüklenip hemen yola çıkar veya eşyalar teslimat tarihine denk gelecek şekilde depolandıktan sonra sevk edilir. Uluslararası ev taşımacılığı hizmeti sunan şirketlerin sayısı aslında çok az olmasına rağmen sektörümüz ile ilgili internet ortamında çokca şiket ile karşılaşmanız mümkündür. Kamyonu dahi olmayan kişilerin internet ortamında kendisini bir şirket olarak tanıtması ne yazık ki müşterileri yanıltmaktadır. Bütün ziyaretçilerimizin bu konuya dikkat etmesini önerir tercih yaparken iyi bir tercih yapmasını tavsiye ederiz.

Uluslararası evden eve nakliyat gümrükleme

Evinizi yurtdışına taşırken herhangi bir vergi ile karşılaşmamanız için tarafınızdan bazı belgeler talep edilmektedir. Bu belgeler aşağıda listelenmektedir.

– Pasaport Fotokopisi (Kimlik bilgilerinin yer aldığı sayfa ve vizenin bulunduğu sayfa)
– Kimlik Fotokopisi (Önlü arkalı)
– Gümrükleme işlemleri için Vekaletname (Noter)
– İkamet belgesi
– Taşımacılık sözleşmesi

istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık Evden Eve Nakliyat Şirketleri Uşak Evden Eve Taşımacılık